Перевірити швидкість інтернету Київстар

Оператор мобільного зв’язку Київстар є лідером на українському ринку. Провайдер забезпечує високошвидкісний домашній і мобільний інтернет, має широке покриття і бездоганно працює в густонаселених містах України. Якщо говорити про невеликі міста і селищах, то швидкість інтернету може різко знижуватися і пропадати. У зв’язку з цим буде корисним скористатися тестом швидкості Київстар на нашому сайті SPEEDTEST.co.ua.

Основними перевагами онлайн-сервісу speedtest.co.ua є:

 1. Простота.
 2. Оперативність.
 3. Точність.

За кілька хвилин абонент зможе виміряти швидкість з’єднання, визначивши в чому причина поганої зв’язку.

Іншим корисним сервісом є онлайн-перевірка на сайті speedtest.net. Відомий міжнародний портал для перевірки якості зв’язку будь-якого оператора по всьому світу. Спідтест працює аналогічно нашому сайту. Після закінчення перевірки ви можете порівняти отримані параметри, з тими, що бачили раніше на нашому сайті.

Дані отримані після тестування

Детально розглянемо, як розібратися в даних, отриманих після тесту швидкості Київстар. Ми надамо розшифровку показників, які допоможуть швидко розібратися в отриманих цифрах:

З лівого боку спідтеста:

 • Постачальник. Програма точно визначає найменування компанії, яка надає інтернет-послуги. В даній ситуації – це буде найближчий хост Київстару, до якого ви підключаєтеся.
 • Тип з’єднання. Існують різні способи підключення до інтернету: через кабель, модем або роутер. Програма визначить, яким ви користуєтеся типом з’єднання.
 • IP -адреса. Ваша унікальна адреса, за допомогою якої ідентифікується ваш електронний пристрій в мережі інтернет.
 • Операційна система. Визначається тип операційної системи, встановленої на вашому пристрої: Windows, Android, IOS.

З правого боку спідтеста:

 • Завантаження. Швидкість скачування файлів на ваш пристрій. Визначається в мб/сек. Даний показник повинен відповідати максимально умовам вашого тарифного пакета.
 • Вивантаження. Швидкість передачі даних на будь-який сервер. Також вимірюється в мб/сек. Чим менше буде показник, тим краще.
 • Затримка або Ping. Часовий показник, що визначає час, який використовується для відгуку онлайн-програми, програми, ігри і будь-якого сервера.

speedtest kyivstar

Хороші показники для мобільного інтернету

Хороші показники будуть залежати від різних чинників, таких як:

 1. Тарифний план. У тарифному плані вказується тип наданої швидкості: 3G або 4G. У згоді з умовами тарифу буде надаватися відповідна швидкість.
 2. Функціональність девайса. Сучасні електронні пристрої підтримують систему 4G. На застарілих девайсах працює система 2G або 3G, що автоматично знижує швидкість з’єднання.
 3. Якість покриття. У великих містах велику кількість базових станцій, що поширює Wi-Fi високої якості. У селах і невеликих селах рівень зв’язку може бути слабшим.

Тому уважно досліджуйте умови тарифного плану і відгуки реальних абонентів.

Для домашнього інтернету

Пакети домашнього інтернету надаються зі швидкістю до 100 Мбіт/сек. Однак важливо пам’ятати, що реальна швидкість буде менше, оскільки втрачається пакет при використанні модему або роутера, а також швидкість залежить від кількості користувачів, підключених до точки роздачі.

Якщо ви бажаєте отримати найточніший тест швидкості інтернету Київстар, то слід провести його в різний час доби. Для геймерів важливим показником буде пінг, який показує швидкість відгуку гри.

перевірити швидкість інтернету київстар

Причини низької швидкості

Існує багато причин, що впливають на якість мобільного зв’язку. Розглянемо основні, на які звертає увагу оператор в першу чергу для вирішення проблеми:

 • Перевантаження мережі. Відбувається у вечірній час і у святкові дні.
 • Робота фонових програм. У фоновому режимі можуть працювати кілька програм або додатків, які непомітно споживають інтернет і знижують швидкість з’єднання.
 • Одночасне викачування. Велика кількість файлів, що завантажуються в один момент будуть значно знижувати швидкість мережі.
 • Оновлення системи. Якщо на комп’ютері встановлено автоматичне оновлення системи, то з незрозумілих вам причин, інтернет може «гальмувати», так відбувається оновлення ОС.
 • Обмеження сервера. У вашому регіоні можуть діяти обмеження по швидкості.
 • Наявність вірусів. Слід перевірити девайс на наявність вірусів і шкідливих програм.

Як перевірити швидкість інтернету Київстар іншими сервісами

SPEEDTEST на різних сайтах допоможе вам визначити реальну швидкість 4g Київстар.

Скористайтеся такими сервісами:

 • Спідтест Київстар на офіційному сайті.
 • speedtest.net.
 • 2ip.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *