Спідтест Укртелеком інтернету – безкоштовно

Ситуації, коли користувачам не вдається подивитися відео або пограти в онлайн-гру через ненадійне інтернет-з’єднання, нерідкі. Але, перш ніж висувати претензії провайдеру, потрібно провести speedtest Укртелеком і переконатися в низькій якості зв’язку.

Додатково варто враховувати, що на швидкість трафіку іноді впливають сторонні фактори, які можна не помітити.

Так, оновлення операційної системи здатне перешкодити завантаженню відеоролика і вплинути на роботу онлайн-сервісів. У подібній ситуації ідеальним рішенням стане проведення кількох тестувань в різний час протягом доби. Подібний підхід виключить вплив тимчасових неполадок або короткострокового падіння якості зв’язку та допоможе оцінити ситуацію в динаміці.

Втім, телефон провайдера все ж варто тримати під рукою. Велика ймовірність, що обійтися без дзвінка в службу підтримки не вийде.

Навіщо перевіряти швидкість інтернету Укртелеком

ukrtelecom speedtest

Якщо користувача повністю влаштовує швидкість інтернету Ого від Ukrtelecom, то проводити спідтест не потрібно. Але іноді перевірити якість мережі просто необхідно. Зазвичай тестування проводиться:

 • при різкому зниженні якості з’єднання;
 • при нестабільному зв’язку та стрибках швидкості трафіку;
 • при затримках в онлайн-іграх, що заважають геймеру своєчасно дізнаватися про дії суперників;
 • при падінні швидкості в певний час доби (зазвичай вечорами).

Тобто, приводом, який змушує користувачів вимірювати швидкість інтернет-з’єднання, зазвичай стають проблеми з трафіком.

Але іноді перевірка може принести користь і без явних причин до її проведення, адже вона дозволяє зрозуміти, наскільки якісно провайдер виконує власні зобов’язання.

Способи дізнатися швидкість інтернету ОГО

Найпростіший спосіб безкоштовно виміряти швидкість інтернету Укртелеком (включаючи ОГО) полягає в використанні нашого сервісу. Щоб провести тестування, потрібно:

 1. відвідати сайт;
 2. натиснути велику кнопку, яка запускає тест;
 3. почекати, поки програма відправить запит на сервер і виміряє якість з’єднання;
 4. подивитися пінг і швидкість завантаження і віддачі.

Окрім нашого сервісу існують і інші програми, що дозволяють провести перевірку якості зв’язку.

Але користувачам потрібно враховувати, що абсолютно всі існуючі сервіси покажуть невірний результат, якщо не підготувати комп’ютер (ноутбук) до перевірки.

Щоб дізнатися правильні, точні показники, потрібно:

 • відключити завантаження та оновлення;
 • прибрати з мережі wi – fi сторонні пристрої (бажано тимчасово замінити бездротову мережу підключенням через кабель);
 • тимчасово вимкнути фонові віджети і онлайн- ресурси.

Перераховані дії допоможуть уникнути втрат трафіку і отримання помилкових даних.

Через Speedtest.net

Speedtest.net – один з найпопулярніших ресурсів, що дозволяють провести тестування швидкості інтернету Укртелеком. Щоб скористатися сервісом, потрібно:

 1. відвідати згаданий вище портал;
 2. натиснути кнопку, яка запускає тест;
 3. почекати деякий час, поки програма проводить обчислення;
 4. подивитися отримані показники і порівняти їх із зазначеними в описі тарифу нормами.

Тестування на Speedtest допомагає з’ясувати всі найважливіші параметри зв’язку, включаючи швидкість завантаження (важливо для перегляду відео та відвідування сайтів), віддачі (використовується в онлайн-дзвінках і при розміщенні файлів в мережі) і ping (актуальний для онлайн-ігор).

Головною відмінною рисою порталу є можливість вибрати сервер, який буде використовуватися в перевірці. Іноді подібна гнучкість виявляється вкрай важливою.

Інші сервіси

Аналогічні дії доведеться зробити і при використанні інших сервісів, що дозволяють дізнатися швидкість інтернету найбільшого провайдера України. При цьому для отримання повної картини, потрібно провести кілька перевірок протягом доби з частотою тестів: 1 за 3-4 години.

Це допоможе зрозуміти, чи не пов’язано падіння якості з’єднання з певними процесами на комп’ютері або піковим навантаженням на мережу.

Варто підкреслити, що кращі сервіси, що дозволяють дізнатися максимально точний результат, вже вказані вище. Додатково варто звернути увагу на портал 2ip, який також популярний серед користувачів.

швидкість інтернету Укртелеком

Основні причини проблем зі швидкістю інтернету Укртелеком

Найчастіше низькі показники, отримані при проведенні перевірки Укртелеком на спідтест, пов’язані зі складнощами, з якими зіткнувся провайдер (наприклад, різко збільшеним навантаженням на мережу). Але іноді причина криється в діях користувача або комп’ютері. Прикладом подібних причин стане:

 • завантаження файлів з інтернету, робота торрент-клієнта або установка оновлень;
 • робота програм і додатків, що впливають на продуктивність ПК (в подібній ситуації всі процеси проходять повільно, незалежно від якості трафіку);
 • велика кількість пристроїв, підключених до мережі wi – fi (перевірити підключення можна в налаштуваннях роутера);
 • також на якість з’єднання можуть вплинути віруси і шкідливі програми, що потрапили на ПК.

Щоб збільшити швидкість, досить усунути перераховані причини падіння якості мережі. Після чого залишиться провести повторну перевірку і переконатися, що складності залишилися позаду.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *