Перевірити швидкість мобільного інтернету – SPEEDTEST

Мобільний інтернет – найпопулярніший вид зв’язку. Провайдери прагнуть надавати абонентам вигідні тарифи для користування високошвидкісним з’єднанням. Однак користувач може помітити, що якість зв’язку може змінюватися в залежності від місця розташування та інтенсивності користування інтернетом. Для геймерів, програмістів і активних користувачів відмінна швидкість мобільного інтернету просто життєво необхідна.

Щоб переконатися, що провайдер не обманює вас і надає швидкість, прописану в договорі, слід вимиряти її за допомогою будь-якого спідтесту. Це легко зробити за допомогою нашого сервісу. У онлайн-режимі всього за кілька хвилин користувач отримає повноцінні дані про якість зв’язку. На нашому сервісі можна запускати speedtest незалежно від назви провайдера для 3g і 4g швидкості.

Додатковим сайтом для тестування мобільного зв’язку може стати speedtest.net – безкоштовний сайт спідтеста для будь-якої країни, України або Росії, Америки чи Європи. У будь-якій точці світу користувач може перевірити рівень якості з’єднання.

Які дані перевірить наш сервіс

Стандартно спідтест мобільного інтернету показує три основні показники:

  1. Завантаження. Показник швидкості передачі даних з сервера на електронний пристрій. Вимірюється в Мбіт/с. Даний показник повинен бути високим і відповідати тому, що зазначено в договорі з провайдером.
  2. Вивантаження. Показник швидкості передачі інформації з пристрою на сервер. Під час вивантаження інформації показник повинен бути високим, що свідчить про відмінну роботу інтернету. Вимірюється в Мбіт/с.
  3. Затримка (пінг). Це часовий показник, який визначає час, витрачений на відгук сервера. Якщо даний показник буде високим, то він буде істотно впливати на швидкість інтернету. Пінг вимірюється в мілісекундах.

Крім основної інформації, на сайті можна отримати дані щодо імені провайдера, IP -адресу, назва і версію операційної системи і т.д.

Як дізнатися швидкість мобільного інтернету дру шими сервісами

Існує велика кількість розроблених онлайн-ресурсів, де абонент також може виконати вимірювання швидкості мобільного інтернету. Даними сайтами можна користуватися безкоштовно і в будь-який час доби. Вони тестують якість з’єднання незалежно від назви мобільної компанії, типу ОС і електронного пристрою.

Speedtest.net

Відомий тест для мобільного і мережевого інтернету, що вимірює швидкість сигналу. Надає незалежні і точні дані. Проводити спідтест просто і зрозуміло навіть для новачка. Використовується провайдерами для контролю якості зв’язку.

2ip.ua

Універсальний сайт, де українські користувачі мобільного інтернету без проблем протестують зв’язок в будь-якому куточку країни. Розробники встановили зрозумілий інтерфейс і розробили максимально точний спідтест.

Оптимальні показники швидкості мобільного інтернету

Щоб отримати точні показники максимальної швидкості мобільного інтернету, загляньте в договір і ваш тарифний план. Провайдер прописує максимальну швидкість для 4G і 3G зв’язку. Відштовхуючись від зазначених даних, запустіть спідтест і звірте отримані дані з заявленими. Якщо дані сильно відрізняються, зверніться за допомогою до оператора.

При оптимальній роботі 4G і 3G мобільного зв’язку абонент може безперешкодно:

  • Дивитися фільми з високим розширенням.
  • Займатися серфінгом і грати в онлайн-ігри.
  • Використовувати будь-які соціальні мережі і здійснювати відеодзвінки.

Від чого залежить швидкість мобільного інтернету

Незважаючи на максимально якісне покриття мобільний інтернет має залежність від певних чинників, через які швидкість може знижуватися:

  • Час і місце користування інтернетом. Вечірньої пори і під час вихідних велику кількість абонентів підключені до основної базової станції.  Швидкості, що розподіляється, може бути недостатньо для вільного перегляду відеороликів і гри онлайн. Перебуваючи на краю або за межами покриття, зв’язок буде тимчасово пропадати і з’являтися.
  • Технічні характеристики електронного пристрою. Модем, смартфон або планшет, на якому використовується мобільний інтернет, повинен мати сучасну ОС, необхідні драйвери і підтримку високошвидкісного підключення.
  • Відсутність вірусів і шкідливих програм. Наявність трояна на електронному пристрої буде постійно припиняти роботу браузера і всього пристрою.
  • Обмеження провайдера. У деяких безлімітних пакетах прописано, що після використання певної кількості мегабайтів швидкість інтернету буде знижена. Для постійно користування інтернетом на високій швидкості підбирайте тарифний план без цієї умови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *