Перевірити пінг онлайн

Навіть найобачливіші і досвідчені любителі онлайн-ігор не можуть перемогти, якщо якість інтернету виявиться низькою, тому перед запуском кожної відеоігри варто витратити трохи часу на онлайн ping test. Це дозволить  уникнути несподіваних неприємностей і, якщо отримані параметри зв’язку виявляться хорошими, навіть отримати невелику перевагу перед менш щасливими суперниками.

У випадках, коли пінг виявиться занадто високим, гру краще відкласти. У подібних ситуаціях розумніше розібратися в причинах ненадійного з’єднання і підвищити якість інтернету. Витративши на це трохи часу, користувачі отримають більше задоволення від ігор і позбавлять себе непотрібних переживань. Щоб переконатися у сказаному, досить розібратися в усьому трохи краще.

Що таке Ping

Насамперед потрібно з’ясувати, що являє собою пінг. Дане поняття вказує на час, який потрібно для передачі пакета з даними на сервер. Цей час вимірюється в мілісекундах (ms). Чим він менший, тим швидше відбувається взаємодія з сервером і активніше оновлюється інформація на екрані. У відеоіграх, де кожна мить здатна вплинути на результат партії, це особливо важливо.

Варто підкреслити, що на час передачі впливають затримки і втрати пакетів з даними, які також відображаються при перевірці пинга. Вони підвищують час, який потрібен для взаємодії з сервером і негативно впливають на якість інтернет-з’єднання.

Як перевірити пінг інтернет-з’єднання

Існує 3 основних способи перевірити пінг:

 • за допомогою нашого порталу або сервісу net від Ookla;
 • через командний рядок;
 • в настройках онлайн-ігор.

Найпростіший і зручний метод полягає в використанні нашого сервісу.

Щоб провести безкоштовний пінг-тест в Україні, потрібно:

 1. відвідати наш портал;
 2. натиснути кнопку, яка запускає спідтест;
 3. почекати, поки програма проведе обчислення і виведе результати на екран.

В результаті користувачі отримають не тільки час передачі даних, а й точну швидкість з’єднання. Вона, на відміну від показника ping, повинна бути максимально високою, щоб сайти, відео та аудіо завантажувалися без запізнень і зависань.

Перевірка через командний рядок

Якщо користувач не довіряє стороннім програмам і сервісам, йому варто провести speedtest через командний рядок. Для цього потрібно:

 1. відкрити термінал, скориставшись комбінацією клавіш Win+R;
 2. ввести коротку команду cmd і натиснути клавішу Enter;
 3. вказати адресу порталу або сервера, куди відправиться тестовий пакет даних для перевірки;
 4. повторно натиснути Enter і почекати, поки система визначить час передачі інформації.

Варто підкреслити, що в якості адреси сервера використовується його IP. А отримати адресу сайту можна просто скопіювавши її з адресного рядка браузера.

Якщо користувач не знає, який сервер йому необхідний, варто повернутися до першого способу перевірки і скористатися нашим порталом.

Оптимальне значення

Оптимальне значення ping залежить від того, чим займається користувач:

 • для відвідування сайтів, перегляду відеороликів і прослуховування музики вистачить пинга до 100 ms;
 • любителям провести час за ПК, насолоджуючись улюбленою грою і навіть ведучи трансляцію в інтернеті, потрібно пінг до 40 ms;
 • професійним геймерам, для яких важлива точність і швидкість реакції, рекомендується пінг до 10 ms.

Якщо користувач, який вирішив виміряти ping, отримає цифри, що перевищують 100, єдине, що буде йому доступно – це сайти з суто текстовою інформацією. Але навіть вони будуть завантажуватися з запізненням.

Які чинники впливають на ping

Людям, які задумалися про те, як впливає швидкість інтернету на пінг, не варто одразу лаяти провайдера, оскільки зазвичай на час передачі даних впливають інші чинники:

 • віддаленість сервера від комп’ютера;
 • кількість посередників, які беруть участь в процесі з’єднання ПК користувача з кінцевим сервером;
 • поточне навантаження на сервер і його потужність;
 • продуктивність комп’ютера;
 • використовуваний тип інтернет-з’єднання (підключення через кабель краще мобільного інтернету або wi-fi).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *