Швидкість інтернету в Україні

Залежно від провайдера, яким користується абонент, швидкість в Україні завжди залишається найкращою і доступною. У різних регіонах працюють найрізноманітніші компанії, що надають інтернет. Щоб визначитися, який інтернет підійде вам для мобільного і домашнього користувача, необхідно знати їх швидкість і тарифні плани.

У цій статті можна буде дізнатися, які провайдери найпопулярніші, як використовувати спідтест швидкості інтернету України і як поліпшити показники спідтесту.

ПровайдерВхідна
(реальні
показники)
Вихідна
(реальні
дані)
Укртелеком4-70 Мбіт/с2-50 Мбіт/с
Інтертелеком30-80 Мбіт/с20-70 Мбіт/с
Тріолан20-100 Мбіт/с10-75 Мбіт/с
Вега5-60 Мбіт/с1-40 Мбіт/с
Воля25-65 Мбіт/с1-60 Мбіт/с
Датагруп20-100 Мбіт/с40-100 Мбіт/с
Фрегат20-50 Мбіт/с10-60 Мбіт/с
Фрінет25-80 Мбіт/с15-70 Мбіт/с
Znet30-80 Мбіт/с5-50 Мбіт/с
Ланет50-75 Мбіт/с25-70 Мбіт/с
Prostonet20-70 Мбіт/с5-60 Мбіт/с
Меганет18-65 Мбіт/с10-55 Мбіт/с
Тенет10-50 Мбіт/с14-50 Мбіт/с
Белнет5-65 Мбіт/с1-45 Мбіт/с
Lifecell40-75 Мбіт/с15-40 Мбіт/с
Kyivstar25-70 Мбіт/с10-70 Мбіт/с
Vodafone20-60 Мбіт/с3-55 Мбіт/с

Тест швидкості інтернету в Україні

Спеціальний сервіс для перевірки швидкості інтернету – speedtest – дозволяє ефективно і оперативно виміряти важливі показники якості з’єднання. Скористатися сервісом може кожен користувач незалежно від провайдера, а також тестувати на смартфоні , ноутбуці і комп’ютері. Speedtest в Україні – проста опція для оцінки якості роботи вашого оператора і відповідності заявлених показань з реальними.

Середні і максимальні показники

Щоб визначити середню швидкість інтернету в Україні було проведено понад 1.6 мільйонів тестувань швидкості в певний період часу. В основу аналізу були взяті свідчення вхідної та вихідної швидкості 4G зв’язку, а також 2/3G.

По закінченню тестування середня швидкість вхідної швидкості мобільного інтернету збільшилася до 20,9 Мбіт/сек, в порівнянні з 2018 роком 16,17 Мбіт/сек. Максимальну швидкість інтернету в Україні показала компанія «Київстар», де середня вхідна швидкість склала 22,4 Мбіт/сек.

ТОП 5 інтернет-провайдерів в Україні

В Україні велика кількість інтернет-провайдерів, однак тільки деякі з них залишаються лідерами на ринку онлайн -послуг:

  1. Київстар – на першому місці по наданню високошвидкісного мобільного та домашнього інтернету. У великих містах зв’язок безперебійний і високоякісний. Поступово компанія розширює покриття і технологію надання послуг.
  2. Lifecell – мобільна компанія, яка розташувалася на другому місці. Вона пропонує відмінну швидкість 3g інтернету в Україні зі швидкістю до 18,38 Мбіт/сек.
  3. Vodafone – компанія, яка постійно розвивається, вона прагне розширювати покриття не тільки у великих містах, а й в невеликих селищах. Надає оптімальну швидкість до 18,28 Мбіт/сек.
  4. Тріолан – одна з відомих компаній, що надають надійний інтернет. Використовується не в усіх регіонах України, проте забезпечує високошвидкісне підключення.
  5. Інтертелеком – розташувалася на п’ятому місці. Компанія широко розповсюдила свою мережу. Відрізняється доступністю і можливістю використовувати у віддалених селищах. Гарний зв’язок доступний при використанні обладнання Rev.B.

Краща швидкість мобільного інтернету в Україні

Максимальну швидкість інтернету можна підключити в будь-якому місті. Оператор мобільного зв’язку Київстар надає широкий вибір стартових пакетів в залежності від регіону проживання. Провайдер підключає абонентів до домашньої та мобільной мережі.

За деякими надійним дослідженням, компанія Київстар надає наступну швидкість мобільного інтернету:

  • Вхідна швидкість до 22,4 мбіт/сек.
  • Вихідна швидкість до 13,09 мбіт/сек.
  • Пінг склав 46 мілісекунд.

Як поліпшити показники

Спідтест може показувати мінімальні показники через деякі фактори. Деякі з них користувач може виправити самостійно або за допомогою оператора:

  • Оновити обладнання. Якщо ваш комп’ютер працює із застарілою операційною системою, драйверами, то слід замінити його. Це ж стосується роутера і модема. Необхідно переконатися, що дані пристрої можуть працювати з високошвидкісним підключенням.
  • Налаштувати електронні пристрої. У мобільних телефонах іноді стоїть обмеження на швидкість інтернету. Абоненту слід перевірити настройки, де має використовуватися 4G підключення. Теж стосується роутера, він повинен бути правильно налаштований.
  • Протестувати систему на наявність вірусів. Регулярний запуск антивірусної програми захистить ваш девайс від шкідливих програм і вірусів, що погіршують роботу браузерів.