Спідтест Водафон 3g і 4g інтернету

Компанія Vodafone – один з лідерів в Україні по наданню найширшого і якісного покриття. Багато користувачів віддають перевагу оператору Водафон і підключаться до різних тарифних планів для користування інтернетом і дзвінками. Швидкість інтернету Водафон стабільна і високошвидкісна, однак з деяких причин можуть спостерігатися збої. Виміряти якість з’єднання і перевірити, чи сумлінно оператор надає послуги, можна з допомогою спеціальних сервісів.

Наш сайт розроблений спеціально для перевірки мобільного інтернет-зв’язку. Абонент Водафон може запустити перевірку прямо зараз і отримати точні дані. Тестування покаже актуальну інформацію, якою швидкістю мобільного інтернету абонент користується саме зараз.

Додатковим незалежним сервісом є speedtest.net. На сайті можна провести замір швидкості скачування і вивантаження інформації на будь-який сторонній сервер. Спідтест дозволяє точно визначити якість з’єднання домашнього і мобільного інтернету.

Переваги перевірки нашим сервісом

Звернувшись на наш сервіс, користувач має наступні переваги:

 • Швидкість. Перевірка проводиться протягом 2-3 хвилин не залежно від швидкості інтернету.
 • Доступність. Сервіс працює для всіх операторів по Україні, включаючи Vodafone.
 • Універсальність. Speedtest проводиться на мобільних телефонах, планшетах і ноутбуках. Також можна тестувати роботу модему, роутера.
 • Точність. При низьких показниках абонент може звернутися на гарячу лінію і бути впевненим в коректності наявних даних.
 • Ефективність. Якість зв’язку змінюється в залежності від часу доби. Сервіс працює цілодобово і щодня. Заміряти показники можна в будь-який момент.

Наші розробники постійно працюють над удосконаленням сервісу перевірки, щоб користувачі могли отримувати максимально точні показники.

speedtest vodafone

Результати тесту швидкості Водафон

Тест швидкості Водафон надасть такі параметри якості зв’язку:

 • Завантаження. Вимірюється в мегабітах за секунду. Показує, скільки інформації можна скачати за секунду. Чим вище показник, тим краще.
 • Вивантаження. Показує кількість мегабіт в секунду, вивантажених (відправлених) на будь-який сервер. Чим вище показник, тим швидше працює інтернет.
 • Затримка. Вимірюється в мілісекундах і показує, наскільки швидкий відгук сайту. Цей показник повинен бути невисоким.

Також на нашому сайті буде відображатися актуальна IP-адреса, назва мережі, умови підключення (Wi-Fi або через кабель).

Оптимальні показники тестування

Нормальними будуть ті показники, які прописані в договорі з оператором. Якщо оператор пообіцяв надати 4G зв’язок, то це буде означати, що абонент може з легкістю переглядати відео гарної якості, слухати музику онлайн і грати в електронні ігри.

Тому після перевірки зверніться на сайт мобільного провайдера і порівняйте показники з обіцяною швидкістю. Якщо показання в два рази менше, то слід задуматися про зміну тарифного плану.

Як перевірити швидкість мобільного інтернету Водафон

Щоб дізнатися, яка швидкість 4g Водафон,можна використовувати різні сайти:

На офіційному сайті провайдера також надається послуга перевірки 3G і 4G зв’язку. Умови тестування дуже прості, а розшифровка результатів ідентична нашому сайту.

Чому впала швидкість інтернету Водафон

Основні причини погіршення якості з’єднання:

 • Якість покриття. Якщо абонент знаходиться на краю або поза зоною покриття, то його з’єднання буде нестабільним.
 • Старі ПК або ОС пристрої. Старі комп’ютери не в змозі працювати з сучасними високошвидкісними технологіями. Також операційні системи повинні відповідати вимогам оператора.
 • Наявність вірусів. Часта проблема. Відсутність антивірусної програми на девайсі призводить до зараження шкідливими програмами, які обмежують роботу браузерів.
 • Обмеження в тарифі. Іноді тарифний план забезпечує обмежений трафік на великій швидкості, після цього оператор знижує швидкість інтернету.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *