Спідтест Лайф 3G і 4G інтернету

Компанія Lifecell вже довгий час ефективно працює і надає вигідні тарифи на інтернет по всій Україні. Більшість користувачів задоволені швидкістю інтернету Лайф та мобільним зв’язком. Однак в деяких ситуаціях з’єднання може перериватися або знижуватися якість зв’язку. Що можна зробити в даній ситуації?

Для початку проведіть перевірку швидкості інтернету на сайті спідтеста. На нашому сервісі ви зможете отримати точні дані щодо завантаження і вивантаження файлів, а також дізнатися Ping (пінг) і інші показники. Це допоможе визначити причину падіння зв’язку і своєчасно звернутися до оператора з отриманими параметрами.

Аналогічним сайтом буде speedtest.net – спеціальний міжнародний сервіс по перевірці швидкості інтернет-з’єднання. Тест швидкості працює відповідно до нашого сайту. Ви можете порівняти отриману інформацію, щоб надалі вживати заходів щодо поліпшення зв’язку.

Особливості перевірки швидкості інтернету Лайф в Україні

швидкість інтернету Лайфселл

Для коректної перевірки якості з’єднання користувачеві слід знати головні особливості:

 • Правильно підготуйте електронний пристрій.
 • Уточніть умови тарифного плану та наявні обмеження оператора.

Перед проведенням тестування на speedtest-онлайн необхідно правильно підготувати пристрій:

 1. Вимкніть всіх користувачів від модему або роутера.
 2. Зупиніть всі актуальні скачування і роботу програм у фоновому режимі.
 3. Перевірте пристрій на наявність вірусів і шкідливих програм.
 4. Підключіть мережевий кабель (якщо використовуєте домашній інтернет) безпосередньо до пристрою, на якому будете тестувати швидкість.

Другим кроком буде перевірити, чи сплачена вчасно абонплата, чи достатня кількість мегабайтів в тарифному плані і чи існують обмеження з боку оператора.

Оптімальна швидкість 4G Lifecell

Швидкість 4g на Лайфі прописана в тарифному плані. Тому після перевірки порівняйте цифри з зазначеними даними в договорі. Цифри не повинні разюче відрізнятися. Однак при перевірці 4G зв’язку слід врахувати наступні фактори:

 • У вихідні дні та у вечірній час з’єднання буде погіршуватися через велику кількість абонентів, одночасно підключених до базової станції.
 • Точність показників буде залежати від того, чи правильно був підготовлений девайс або комп’ютер для проведення спідтеста.

При використанні 4G зв’язку абонент може вільно переглядати фільми у високому розширенні, приймати і відправляти аудіо та відео файли. Відкривати велику кількість вкладок одночасно і переглядати зображення різного формату.

швидкість lifecell

Показники швидкості 3g

Показники 3G швидкості прописані в договорі з мобільним оператором. Швидкість може змінюватися, однак при цьому зв’язку абонент повинен вільно спілкуватися в месенджерах, відправляти і приймати фото, переглядати невеликі відеоролики і слухати музику онлайн.

Використовуючи спідтест, користувач може дізнатися, яка швидкість 3g інтернету Лайф і щодня контролювати якість з’єднання, а при будь-яких погіршеннях звертатися до оператора.

Причини низької швидкості інтернету Lifecell

Причин може бути безліч, оскільки на якість інтернет-зв’язку може впливати одночасно велика кількість факторів. Якщо ваш девайс «гальмує», то поспішіть виміряти швидкість, використавши наш speedtest Lifecell. Низька швидкість може бути обумовлена:

 1. Часом користування. Увечері швидкість буде знижена через перевантаження мережі.
 2. Наявністю вірусів. Шкідливі програми і трояни з’їдають трафік і припиняють нормальну роботу електронного пристрою.
 3. Погодними умовами. При сильних поривах вітру та інших стихіях зв’язок може псуватися.
 4. Появою сторонніх користувачів. Якщо Wi-Fi зв’язок захищений простим паролем або стандартним від виробника модему, то його легко зламати. Сторонні користувачі (сусіди) можуть підключатися без відома господарів і користуватися інтернетом.
 5. Застарілим ПЗ або електронним пристроєм. На старих моделях телефону може не бути підтримки 3G зв’язку. Також застаріла операційна система не зможе працювати в швидкісному режимі 4G інтернету.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *