Перевірити швидкість інтернету Фрегат

Fregat – відомий інтернет-провайдер в Дніпропетровській області. За останній час компанія активно займається удосконаленням послуг і якості інтернету. Залежно від тарифу і умов договору абонент отримує високошвидкісний інтернет для перегляду телепрограм, онлайн-ігор та інших розваг.

Навіщо потрібно використовувати спідтест Фрегат?

Після підписання договору слід перевіряти швидкість інтернету за допомогою спідтеста, щоб переконатися, чи дійсно провайдер надає обумовлену швидкість. Також якщо якість зв’язку впала, speedtest допоможе визначити в чому проблема. Спеціальні показники повідомлять вам про рівень сигналу, адже часом проблема буває не в провайдера, а в вашому електронному пристрої або роутері.

speedtest fregat

Де зробити замір швидкості з’єднання?

Найефективнішим і надійним спідтестом для українського провайдера в Дніпрі є сайт SPEEDTEST.co.ua.

Цей сервіс розроблений для всіх українських компаній, що надають інтернет зв’язок. На порталі користувач зможе оперативно протестувати систему і отримати коректні дані.

Також можна скористатися міжнародним сервісом для перевірки швидкості speedtest.net. Цей сайт має ряд переваг:

 • Удосконалена система дозволяє отримати найточніші дані.
 • Простий інтерфейс допомагає швидко провести перевірку.
 • Перевірку можна провести кілька разів для більшої впевненості.
 • Сервіс абсолютно безкоштовний.
 • Можна користуватися 24/7.
 • Для всіх операторів по всьому світу, включаючи Україну.

Розшифровка отриманих значень

Після проведення тесту швидкості Фрегат ви отримаєте показники, які слід правильно розуміти:

 • Завантаження (download) означає кількість Мбіт завантажених з інтернету на ваш комп’ютер за одну секунду. Цей показник повинен бути високим. Чим вище показник, тим швидше працює ваш інтернет.
 • Вивантаження (upload) показує кількість Мбіт,завантажених з вашого електронного пристрою на будь-який сервер за одну секунду. Бажано, щоб цей показник був також досить високим, оскільки від нього залежить якість відеодзвінків і швидкість завантаження фото і відео в соціальні мережі.
 • Затримка або пінг. Даний параметр вимірюється тільки в мілісекундах і показує час відгуку сервера на ваш запит. Даний показник повинен бути низьким, не більше 10 мсек. Цей параметр дуже важливий для геймерів.

Як ще зробити тест швидкості інтернету Фрегат

Для перевірки швидкості інтернету Фрегат можна скористатися різними ресурсами. наприклад:

 1. speedtest.net
 2. speedtest.org.ua
 3. 2ip.ua
 4. new-rutor.org

Перших два сайти є безпосередньо спідтестамі, де можна протестувати провайдера при низькій швидкості інтернету. При тому, що з отриманими даними можна звернутися до оператора.

Сайт new-rutor.org – це торрент-клієнт, за допомогою якого можна відстежити швидкість скачування файлів. При низьких показниках у користувача також є можливість звернутися на гарячу лінію.

швидкість інтернету фрегат

2ip.ua

Сервіс 2ip.ua – додатковий спідтест для українських компаній, що надають інтернет зв’язок. Ефективний ресурс, де можна отримати дуже точні показники. Основними перевагами є:

 1. Простота.
 2. Оперативність.
 3. Точність.

Якщо у вас впала швидкість інтернету, безкоштовно скористайтеся спідтестом на сайті 2ip.ua.

Причини низької швидкості інтернету Фрегат

Щоб прискорити роботу інтернету, необхідно знати причини його погіршення. Основними причинами зниження швидкості є:

 • Застаріле обладнання клієнта. Перевірте свій роутер або комп’ютер на пропускну здатність. Вона повинна відповідати сучасним технологіям.
 • Зараження електронного пристрою вірусом. Регулярно тестуйте операційну систему на наявність вірусів і шкідливих програм, особливо якщо ви багато завантажуєте файлів з неперевірених сайтів.
 • Встановіть пароль на Wi-Fi. Легкий пароль або його відсутність може призвести до того, що до вашого Wi-Fi будуть підключатися сторонні користувачі, через що швидкість може значно падати.
 • Використання VPN програми. Дана програма може «гальмувати» відкриття різних сайтів і сторінок в інтернеті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *