Перевірити швидкість інтернету Тріолан

Щоб провести спідтест Тріолан на нашому сервісі, відвідувачам доведеться пройти коротку і просту процедуру. Для перевірки якості трафіку буде потрібно:

 1. відвідати портал і натиснути кнопку, яка запускає тестування;
 2. почекати, поки програма проведе обчислення;
 3. подивитися отримані результати і порівняти їх з умовами тарифного плану.

Якщо показники виявляться гіршими за ті, що обіцяні провайдером, варто зателефонувати до контактного центру та поговорити з оператором.

Співробітники служби підтримки допоможуть впоратися з неприємностями або збільшать швидкість інтернет-з’єднання. Втім, іноді можна підвищити якість зв’язку і без дзвінка в call -центр компанії. Для цього варто перевірити, чи не впливають на швидкість трафіку запущені в комп’ютері процеси (наприклад, торрент-клієнт).

Інші сервіси для вимірювання швидкості Triolan

швидкість інтернету Тріолан

Крім нашого сервісу користувачі можуть виміряти швидкість інтернету на інших сайтах. Найбільш відомими і надійними вважаються:

 • Speedtest.net;
 • 2ip.ua.

Принцип їхньої дії гранично простий. При запуску тестування вони відправляють пакет даних на сервер і обчислюють швидкість і якість передачі інформації.

При цьому враховується не тільки час передачі файлів на сервер, але і стабільність з’єднання. При цьому, щоб результати вимірювань були максимально точними, користувачам варто подбати про те, щоб ніщо не заважало проведенню спідтеста. Для цього рекомендується:

 • відключити оновлення системи;
 • скасувати поточні завантаження і вимкнути торрент;
 • відключити фонові програми і додатки, здатні вплинути на точність тесту;
 • відключити від домашнього wi-fi сторонні пристрої або, якщо є подібна можливість, замінити бездротову мережу підключенням через кабель.

Додатково варто задуматися про проведення кількох перевірок за добу, щоб оцінити не тільки поточну швидкість інтернету, але і ситуацію в динаміці.

Speedtest.net

Щоб провести speedtest Triolan, доведеться зробити ті ж дії, що вказані вище. Користувачі повинні відвідати сайт speedtest.net, натиснути кнопку, яка запускає вимірювання, і трохи почекати. Після чого їм стануть доступними 3 основних параметри:

 • швидкість завантаження, що відповідає за час відкриття сайтів і перегляд відео;
 • швидкість віддачі, важлива для відеодзвінків;
 • пінг (ping), що розкриває якість взаємодії з сервером (важливо для онлайн-ігор).

Геймерам сподобається додаткова функція, що дозволяє самостійно вибрати сервер, куди відправиться пакет даних під час тестування. Це важливо для правильного вибору ігрового сервера, що гарантує стабільну гру і своєчасне отримання інформації гравцем.

На сайті 2ip

Не відрізняється від описаної процедури і перевірка швидкості інтернету Тріолан на порталі 2ip . Цей сервіс не поступається в надійності і популярності перерахованим вище сайтам і дозволяє дізнатися точні значення швидкості і часу затримки трафіку. Щоб скористатися порталом, досить відвідати його і запустити тест.

Після чого залишиться дочекатися результату і оцінити отримані цифри. Якщо показники виявляться нижче очікуваного рівня, значить, користувачеві варто замислитися над тим, наскільки якісно провайдер виконує свої обов’язки і навіть придивитися до інших представлених в Україні компаній.

speedtest triolan

Навіщо проводити перевірку швидкості Тріолан інтернету

Час завантаження сайтів або відеороликів залежить не тільки від якості трафіку. Іноді на швидкість впливає низька продуктивність комп’ютера, потрапляння на ПК вірусів або віддаленість wi-fi роутера. Проведення тесту дозволить переконатися, що справа саме в інтернеті, а не щось іще. При цьому зазвичай перевірка проводиться:

 • якщо швидкість різко просіла, а сайти перестали завантажуватися;
 • коли трафік скаче, а з’єднання стало нестабільним і ненадійним;
 • при тривалих затримках в іграх і зависанні відео при завантаженні;
 • при мерехтливому, неякісному зображенні під час відеодзвінків.

Існують також інші причини, що змушують користувачів задуматися про спідтест, але всі вони пов’язані з появою проблем з інтернетом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *