Спідтест Воля інтернету

Кожен провайдер намагається забезпечити клієнтів якісним обслуговуванням, але іноді уникнути проблем не вдається. У подібних ситуаціях користувачам варто перевірити швидкість інтернету Воля і переконатися, що проблема знаходиться не на їхньому боці.

Варто враховувати, що іноді провайдер не винен у виниклих неполадках, тому не може вплинути на якість з’єднання. Подібне відбувається, коли зниження швидкості викликано потраплянням на комп’ютер віруса або підключенням до домашньої мережі wi-fi сторонніх людей.

Як перевірити швидкість інтернету Воля

speedtest volia

Найпростіший спосіб безкоштовно перевірити реальну швидкість інтернету Воля полягає в використанні нашого сервісу. Щоб провести тестування, буде потрібно:

 1. відвідати портал і відкрити сторінку перевірки;
 2. натиснути велику кнопку, яка запускає процес вимірювань;
 3. почекати, поки програма проведе обчислення;
 4. подивитися отримані показники.

Тестування є у всіх містах України, включаючи Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг та ін. Ніяких складнощів у користувачів не виникне.

Важливо враховувати, що для отримання точних, реальних значень потрібно підготувати комп’ютер до перевірки. Перед проведенням тестування варто:

 • відключити оновлення ПЗ;
 • скасувати завантаження і вимкнути торрент-клієнт;
 • відключити від домашнього wi – fi сторонніми пристрої (рекомендується замінити бездротову мережу інтернету Воля кабелем);
 • вимкнути фонові програми і додатки, робота яких вимагає підключення до інтернету.

Перераховані дії гарантують, що на результати вимірювань не вплинуть сторонні чинники.

За допомогою Speedtest.net

Принцип роботи сервісу Speedtest.net повністю збігається з перерахованим вище. Користувачам потрібно відвідати портал і натиснути кнопку вимірювання швидкості. Після чого залишиться дочекатися результатів спідтеста і подивитися отримані параметри. За підсумками перевірки буде доступно 3 показники:

 • швидкість завантаження – відповідає за час завантаження відео і сайтів;
 • швидкість віддачі – дозволяє визначити якість відеодзвінків;
 • час затримки (ping), що відповідає за якість взаємодії з сервером.

Якщо користувачеві особливо важливий пінг, він може самостійно вибрати сервер, куди буде відправлений пакет з даними під час тестування.

2ip.ua

Аналогічні дії доведеться зробити і при перевірці на сайті 2ip. Як і на speedtest, користувачам доведеться:

 1. відкрити сторінку перевірки і натиснути кнопку, яка запускає тестування;
 2. почекати, поки завершаться обчислення;
 3. дізнатися результат.

З отриманими значеннями, якщо вони виявляться нижчими за ті, що передбачені тарифом, можна звертатися до провайдера. Обслуговуюча компанія зобов’язана надавати клієнтам якісні послуги.

перевірка швидкості інтернету Воля

На сайті провайдера Воля кабель

Ще одним способом перевірити якість з’єднання стане тест швидкості Воля на сайті провайдера. Даний підхід дозволяє отримати максимально точні результати. Крім того, співробітники служби підтримки не зможуть проігнорувати результати вимірювань, оскільки вони отримані за допомогою їхнього офіційного сервісу перевірки швидкості.

Навіщо проводити тест швидкості інтернету Воля

Причини, які змушують користувачів дізнаватися швидкість інтернету і проводити speedtest Воля, зазвичай пов’язані з падінням якості з’єднання. Після проведення тестування можна порівняти отримані результати з умовами підключеного тарифу.

У разі виявлення проблем варто зателефонувати до контактного центру або змінити провайдера, вибравши іншу представлену в Україні компанію. Але зазвичай останнє не потрібно, оскільки провайдер оперативно відновлює зв’язок і підвищує швидкість з’єднання до потрібного рівня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *