Якою має бути швидкість інтернету Укртелеком і як її змінити

Компанія Укртелеком поступово збільшує швидкість мережевого інтернету в Україні і надає високошвидкісне з’єднанн. Швидкість інтернету залежить від тарифного плану.

Наприклад, тариф ОГО! 4 підтримує швидкість до 4 Мбіт/сек при завантаженні­ і до 1 Мбіт/сек при віддачі. Це в рази більше, ніж попередні тарифні плани. Тому, якщо абонент бажає змінити швидкість інтернету Укртелеком, необхідно перейти на тариф, який підтримує високошвидкісне підключення.

Дана швидкість можлива при правильно налагодженій роботі роутера, а також відсутності перешкод на лінії. Користувач може самостійно перевірити швидкість передачі інтернету на модемі і додатково залишити заявку для перевірки лінії і збільшення швидкості.

Наприклад, швидкість віддачі може бути до 1 Мбіта/сек, тому що технологія ADSL2+ підтримує даний стандарт. Для збільшення швидкості необхідно підключити систему ADSL2+ Annex M і упевнитися, що вона підтримується вашим роутером або модемом.

Як додати швидкість інтернету Укртелеком

як додати швидкість інтернету Укртелеком

Прискорити інтернет можна різними способами. Провайдер надає різні продукти, що допомагають ефективно підвищити швидкість і користуватися максимально швидким з’єднанням.

Наприклад, звернувшись на сайт ви зможете знайти платні послуги, що збільшують швидкість: турбо-швидкість. Підключивши собі цю опцію за додаткову плату, ви зможете поліпшити якість мережі в рази.

Безкоштовно

Абонент також може безкоштовно збільшити швидкість в залежності від причини її зниження. Погана швидкість інтернету Укртелеком може бути обумовлена наступними факторами:

  • Зараження комп’ютера вірусами. Для цього запустіть перевірку на віруси і очистіть пристрій від шкідливих програм.
  • Обмеження трафіку. Тарифні плани можуть мати обмеження, перейдіть на тариф без обмежень.
  • Неполадки в роботі модему. Перевірте настройки роутера або модему, а також швидкість інтернету wi-fi з допомогою спідтеста.

Додатково ви можете звернутися до оператора і залишити заявку і контактний номер телефону для збільшення швидкості. Техпідтримка розгляне вашу заяву і при можливості збільшить швидкість.

Що робити , якщо швидкість ОГО від Укртелеком не відповідає тарифу

У даній ситуації можуть бути проблеми з боку провайдера або з боку користувача. Не слід відразу панікувати і дзвонити на гарячу лінію. Прискорити інтернет Укртелеком самостійно можна покроково.

Перший крок. Перевірте чи оплачений тарифний план. Для цього треба зайти в особистий кабінет або зверніться до оператора мобільного для уточнення поточного балансу особового рахунку.

Другий крок. Перевірка роботи роутера. Час від часу слід змінювати пароль роутера, щоб сторонні люди не могли підключитися і користуватися вашим інтернетом.

Третій крок. Прискорюємо комп’ютер за допомогою очищення його від непотрібного сміття, кеш і т.п. Очищення дозволяє прискорити роботу системи в кілька разів і перевірити чи підтримує ваш комп’ютер високошвидкісне підключення.

Четвертий крок. Запускаємо спідтест Укртелеком і перевіряємо завантаження, розвантаження та ping. Спідтест покаже реальну картину з’єднання і якість роботи інтернету.

Техпідтримка і контактний-центр Укртелеком

Якщо після перевірки вашого пристрою, його очищення і перезавантаження швидкість інтернету не збільшилася, вірним рішенням буде звернутися в підтримку. Зателефонувавши на гарячу лінію, ви можете пояснити ситуацію і залишити запит на поліпшення якості зв’язку.

Протягом доби заявка повинна бути виконана технічним відділом, що абонент відразу відчує при використанні інтернету.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *