Причини низької швидкості інтернету Київстар

Компанія Київстар надає користувачам мобільний і домашній інтернет відмінної якості. Швидкість інтернету залежить від умов, що надаються. Перед тим, як скаржитися на низьку швидкість інтернету Київстар, слід уважно прочитати умови тарифу, до якого підключені. Деякі пакети мають обмеження по швидкості і кількості мегабайтів, які можна використовувати в добу.

Інші причини, за якими може знижуватися швидкість, ми обговоримо в цій статті. Ви дізнаєтеся чому оператор може обмежувати доступ до безмежної мережі інтернет, а також як виключити можливі причини, через які може псуватися зв’язок.

Причини падіння швидкості 3G інтернету Київстар

чому впала швидкість інтернету киевстар

Отже, однією з причин  може бути обмеження: після певної кількості мегабайтів (прописаних в умовах тарифу) швидкість інтернету буде не більше 32 кбіт/сек. Дана швидкість не маленька, користувач може вільно користуватися мессенджерами, отримувати аудіо і відео ролики.

Однак існують причини, коли НЕ Київстар обмежує швидкість, а падіння швидкості відбувається з вини абонента:

  • По вашому девайсу блукають віруси (троян, черв’як), які активно поглинають інтернет і знижують швидкість.
  • У планшеті або смартфоні одночасно відкрито понад 10 фонових додатків або вкладок в браузері.
  • Місце розташування користувача на краю покриття або поза зоною.

Давайте розглянемо ці причини детальніше і дізнаємося, як їх позбутися.

Шкідливі програми

Разом з файлом, скачуваним з неперевіреного сайту, на телефон може бути завантажений вірус різної складності або шкідлива програма, яка буде поступово погіршувати роботу девайса або виведе його з ладу.

Щоб уникнути даної ситуації, необхідно:

  1. Встановити на електронний пристрій надійну антивірусну програму і надати їй права контролювати і перевіряти, що скачується на девайс. Такі програми також можуть очищати телефон від сміття, що значно підвищить швидкість роботи всіх додатків, а також браузера.
  2. Завантажувати файли з надійних сайтів. Якщо ви отримали попередження про сумнівність скачуваних даних, не відчиняйте і не завантажуйте ці файли.

Щоб прискорити роботу браузера, слід:

  • Перевірити пристрій на наявність вірусів і шкідливих програм.
  • Очистити телефон при знаходженні вірусних програм, що руйнують систему.

Активні фонові програми

Якщо ви бажаєте збільшити швидкість мобільного інтернету Київстар, контролюйте кількість відкритих вкладок в браузері і кількість працюючих програм у фоновому режимі. Важливо пам’ятати, що при перевантаженні ваш девайс може призупиняти роботу, а також швидкість роботи в інтернеті буде знижена.

Не відкривайте одночасно більше 20 вкладок і при відсутності потреби в якомусь додатку, закривайте його.

Поза зоною покриття

Компанія мобільного зв’язку Київстар має найкраще покриття 3G і 4G по всій Україні. Однак бувають випадки, коли абонент знаходиться на краю покриття (інтернет з’являється і зникає) або взагалі виходить за її межі.

Якщо у вас пропав інтернет, перевірте наявність трафіку і умови тарифного плану. Якщо у вас досить мегабайтів, зверніться до оператора мобільного на номер 466. Він залишить заявку в технічний відділ, і протягом доби питання з покриттям буде вирішене. Перед зверненням у підтримку оператора, проведіть тест швидкості інтернету Київстар, щоб аргументувати фахівцю контакт-центру причини звернення.

Низька швидкість домашнього інтернету Київстар

низька швидкість інтернету киевстар

Київстар також надає кабельний (мережевий) інтернет високої якості. В умовах домашнього інтернету також важливо враховувати кількість мегабайтів на високій швидкості, після чого провайдер буде обмежувати швидкість. Київстар ріже швидкість, якщо ви використовували трафік на високій швидкості. Тому перед тим, як скаржитися на провайдера, перевірте, чи сплачена у вас абонплата, який залишок мегабайтів на рахунку і чи використані мегабайти для роботи в інтернеті на великій швидкості.

Якщо з вищенаведеними причинами немає проблем, тоді перевірте кабель, до якого він підключений. Він повинен бути коректно підключений і без будь-яких вад. Механічні пошкодження слід ліквідувати, для цього залиште заявку на сайті, і майстер прийде до вас у зручний для вас час.

Активні завантажувачі

Часто мережевий інтернет підключений до модему, роутера, який роздає Wi-FI особам, які мають доступ. Якщо ви помітили, що швидкість впала, перевірте кількість користувачів, підключених до точки доступу.

При великій кількості скачуваних файлів одночасно, швидкість інтернету також буде знижуватися. Також багато що залежить від типу файлів, одночасне викачування повнометражних фільмів, затягне цей процес на тривалий час.

Шкідливе ПЗ

Якщо ви помітили, що з’єднання погане, і ви намагаєтеся збільшити швидкість 3g модему Київстар, але нічого не допомагає, перевірте ПЗ на наявність вірусів і шкідливих програм. Як говорилося вище троян і черв’як ріже підключення і знижує швидкість.

Проблеми у провайдера Київстар

На базових станціях можуть проводитися технічні роботи по поліпшенню якості зв’язку. Через це можуть з’являтися певні перешкоди в роботі інтернету. Також при несприятливих погодних умовах зв’язок може різко падати.

В такому випадку, необхідно зателефонувати на номер 466 і залишити заявку в оператора. Якщо дана проблема у провайдера Київстар, технічний відділ виправить ситуацію протягом доби.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *