Як збільшити швидкість інтернету Інтертелеком

Інтернет-модеми компанії Інтертелеком оснащені індикатором, який показує швидкість з’єднання. Існують різні способи збільшити швидкість 3g інтернету Інтертелеком. У цій статті ми розглянемо причини і способи підвищення швидкості роботи модему в кілька разів.

Причини поганої швидкості інтернету Інтертелеком

як збільшити швидкість інтернету Інтертелеком

За стале і бездоганне покриття відповідає базова станція, до якої підключається модем. Причиною низького сигналу можуть бути:

  • Горбистий рельєф місцевості з западинами.
  • Велика віддаленість від базової станції.

Це основні причини, через які сигнал може різко падати або пропадати. Погана швидкість інтернету Інтертелеком також буває через перевантаження на основний станції. У вечірній час або у вихідні до однієї базової станції може одночасно приєднуватися велика кількість користувачів, через що швидкість мережі знижується.

Тому слід знати методи, як ефективно підвищити швидкість і стабільно користуватися хорошим інтернетом. А перед тим як приступити до активних дій, рекомендуємо провести тест швидкості інтернету Інтертелеком на нашому сайті.

Як підвищити швидкість інтернету Інтертелеком

Як з’ясувалося, в більшості випадків, велика віддаленість від базової станції призводить до погіршення зв’язку. Однак досвідчені користувачі знають, як поліпшити сигнал без особливого устаткування та великих грошових вкладень.

  1. Розташувати модем ближче до вікна або підняти пристрій на висоту і закріпити.
  2. Обладнати апарат додатковою зовнішньою антеною. Для її підключення модем має спеціальний роз’єм. Високоякісна зовнішня CDMA антена допоможе ефективно прискорити роботу 3G модему.
  3. Використовувати Wi-Fi роутер для підключення до мережі, а також отримувати сигнал на планшет, ноутбук або домашній ПК за допомогою вже вбудованої антени.
  4. Використовувати спеціальні програми для посилення сигналу.

Якщо дані методи не допомогли, зверніть увагу на наступні три способи. Їх використання завжди допомагає підвищити швидкість інтернету Інтертелеком незалежно від причин падіння швидкості.

як поліпшити швидкість інтернету Інтертелеком

Спосіб №1

USB -модем стандартно підключається безпосередньо до електронного пристрою. Можна застосувати хитрість і купити USB подовжувач. З його допомогою можна на 2-3 метри підняти модем або покласти його на підвіконня. Поганий зв’язок стабілізується і стане працювати з більшою швидкістю.

Спосіб №2

Сучасні модеми мають інструкцію до експлуатації. Завдяки ній можна попорпатися в настройках 3G модема. Якщо ви досвідчений користувач ПК та маєте основні навички роботи з різними програмними забезпеченнями, то для вас це буде оптимальним варіантом. Програмна настройка модему допоможе зробити його роботу швидше в кілька разів.

Користувачам, що не стикалися з програмними настройками, краще не ризикувати і довірити цей процес майстру.

Спосіб №3

Оптимальний варіант буде купити CDMA антену. Цей варіант досить дорогий, але користувач нічим не ризикує. Встановивши зовнішню антену, абонент може користуватися зв’язком на швидкості 4G. Також це єдиний варіант, якщо людина проживає в селищі, де мережевий інтернет виключений, а Інтертелеком працює з низькою швидкістю. Додати зовнішню антену не складе труднощів, дану операцію можна провести з підтримкою оператора.

За додатковою інформацією абонент Інтертелекому може звернутися до консультанта. На сайті компанії знаходяться різні інструкції та поради, що допомагають налаштувати модем самостійно. Компанія Інтертелеком має покриття по всій Україні, так що ви будете на зв’язку в будь-якому місті.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *