Як збільшити швидкість інтернету Воля

Компанія Воля надає якісний домашній інтернет в Україні, проте бувають ситуації, коли спостерігається падіння рівня зв’язку. У чому причини низької швидкості інтернету Воля? Як збільшити швидкість і що для цього необхідно? Наші фахівці допоможуть вам відповісти на ці питання.

Якщо ви спостерігаєте низьку швидкість з’єднання, не поспішайте міняти провайдера. Існують ефективні способи збільшити швидкість і користуватися умовами тарифного плану на повну потужність. Але для початку визначимо основним причини падіння швидкості.

як збільшити швидкість інтернету воля

Основні причини падіння швидкості Воля інтернету

Виділимо 10 основних причин, за наявності яких може бути маленька швидкість інтернету:

 1. Технічні можливості роутера. Рівень сигналу залежить від розташування роутера в приміщенні, кількості користувачів, підключених до пристрою і його технічних характеристик.
 2. Обмеження в тарифі або прострочена абонплата.
 3. Механічне пошкодження. Перевірте цілісність мережевого кабелю, через механічні пошкодження швидкість передачі даних буде знижуватися.
 4. Перевантаженість мережі. Якщо ви одночасно завантажуєте об’ємні файли, оновлюєте ОС і граєте в онлайн-гру, то кожна опція буде «гальмувати» через перевантаження на мережу.
 5. Використання браузера. Деякі браузери довго завантажують сторінки, наприклад, Internet Explorer.
 6. Максимальна робота процесора. При одночасній роботі різних програм на комп’ютері, процесор може бути максимально завантажений, що буде гальмувати роботу у відкритому браузері.
 7. Наявність шкідливих програм, спам-ботів і вірусів (троян).
 8. Програмні обмеження. На вашому пристрої може бути встановлена ​​програма (антивірус, економія енергії), які обмежують швидкість інтернету.
 9. Обмежені технічні можливості модему або роутера. Деяке обладнання має низьку пропускну спроможність, скажімо, до 30 Мбіт/сек.
 10. Зміна мережевого пристрою підключеного до мережі. Некоректно підключений пристрій може взагалі не бачити інтернет-мережі.

Як відновити швидкість інтернету Воля

Для початку необхідно скористатися спідтестом для точного визначення параметрів.

Щоб збільшити швидкість інтернету Воля, можна зробити наступні кроки:

 • Замініть ваш роутер на більш потужне обладнання. Це допоможе підвищити якість Wi – Fi -зв’язку у вас вдома.
 • Поміняйте тарифний план. Використовуйте тарифний план без обмежень швидкості, що допоможе прискорити завантаження файлів і роботу в мережі.
 • Зверніться до оператора. Якщо швидкість різко впала, зателефонуйте на гарячу лінію. Можливо проходять технічні роботи на сервері і протягом короткого часу швидкість відновитися.

Куди звертатися за допомогою

На офіційному сайті ви можете знайти телефонний номер гарячої лінії.

Також ви можете звернутися в найближчий сервісний центр. Для цього скористайтеся картою на сайті і виберіть більш зручний пункт для обслуговування клієнтів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *