Спідтест Інтертелекому онлайн

Щоб перевірити, на скільки якісно провайдер виконує взяті на себе зобов’язання, потрібно провести тест швидкості Інтертелеком (інтернету) і порівняти отримані результати з умовами тарифного плану.

Якщо результати тестування виявляться нижче заявленого рівня, користувачам варто задуматися про причини, що викликали подібний підсумок. Для цього варто подивитися, куди може йти частина трафіку, або відразу зателефонувати до контактного центру та скористатися допомогою оператора.

При цьому варто враховувати, що для отримання точних значень недостатньо просто провести вимірювання. Перед цим необхідно підготувати комп’ютер до тесту, вимкнувши всі процеси, які впливають на правильність результатів.

Як перевірити швидкість інтернету Інтертелеком

speedtest intertelecom

Щоб виміряти швидкість інтернету Інтертелеком, буде потрібно:

  1. відвідати наш портал і відкрити головну сторінку;
  2. натиснути кнопку, яка запускає спідтест;
  3. трохи почекати, поки програма проведе обчислення;
  4. подивитися отриманий результат.

Тестування безкоштовне і доступне на всій території України, включаючи і великі міста, і обласні центри, і невеликі села.

Важливо підкреслити, що для отримання точних, правильних показників перед тестуванням рекомендується:

  • скасувати поточні завантаження, зупинити скачування, вимкнути торрент;
  • відключити оновлення (включаючи оновлення windows);
  • вимкнути фонові програми і додатки, здатні споживати трафік;
  • відключити від wi – fi всі сторонні пристрої, заборонити роздачу трафіку.

Тобто, щоб перевірити якість обслуговування в одній з найбільших компаній України, варто відключити все, що може вплинути на інтернет в момент тестування.

Через Speedtest.net

Перевірка через speedtest.net практично не відрізняється від проведення тестування через наш портал. Користувачам доведеться відвідати сайт, натиснути кнопку, яка запускає тест, і трохи почекати. Подібна схожість пояснюється тим, що всі сервіси, які вимірюють швидкість інтернету (включаючи 3g і 4g) використовують єдиний принцип роботи.

Він полягає у відправці запиту на сервер і отриманні пакету даних назад. У цей час програма обчислює середню швидкість передачі даних і засікає час, необхідний для отримання відповіді сервера. При цьому, чим більша віддаленість і завантаженість серверу, тим більше часу йому буде потрібно на обробку запиту.

Інші сервіси вимірювання швидкості

Крім нашого порталу і сайту speedtest користувачі можуть використовувати для перевірки також інші сервіси вимірювання швидкості Інтертелеком 3g. Найбільш відомим з них є 2ip . Цей портал відрізняється простотою використання, популярністю і довірою оточуючих.

Принцип його дії збігається з описаним, тому використання сервісу не викличе складнощів. Щоб провести тест, достатньо натиснути відповідну кнопку і трохи почекати. Після чого можна оцінювати отримані результати і робити висновки про якість роботи провайдера і надійність з’єднання.

перевірити швидкість інтернету Інтертелеком

Якими повинні бути показники

Щоб дізнатися, якими мають бути показники, варто вивчити умови тарифного плану, оскільки саме від нього залежить швидкість інтернет-з’єднання. Але користувачам варто враховувати, що за підсумками вимірювань їм стануть доступні 3 основні цифри:

  • швидкість завантаження, що дозволяє визначити час відкриття сайтів і можливість дивитися відео;
  • швидкість віддачі, яка використовується при здійсненні відеодзвінків;
  • пінг (ping) – час, необхідний для відправки запиту на сервер і отримання відгуку.

Перші два показники повинні бути максимально високими, а останній – низьким. При цьому пінг особливо важливий для геймерів, оскільки від нього залежить, наскільки швидко гравці будуть дізнаватися про дії суперників.

Навіщо робити тестування швидкості інтернету Інтертелеком

Спідтест Інтертелеком допомагає дізнатися, наскільки якісно провайдер виконує власні обов’язки. При цьому зазвичай вагомим приводом для проведення повірки стає:

  • різке падіння якості інтернет-з’єднання і зниження швидкості трафіку;
  • нестабільний зв’язок, скачки швидкості;
  • виникнення складнощів при перегляді відео, прослуховуванні музики;
  • неякісне зображення і зникнення звуку під час відеодзвінків.

Тобто, тестування проводиться, щоб з’ясувати причини виниклих труднощів і переконається, що вони з’явилися через дії провайдера.

Втім, варто враховувати, що іноді причина труднощів ховається в помилках користувача, застарілому ПЗ або навіть вірусах, що потрапили на комп’ютер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *